Tüm Ürünlerimizde Sepette Ekstra %10 İNDİRİM FIRSATI!! Tüm Ürünlerimizde Sepette Ekstra %10 İNDİRİM FIRSATI!! Tüm Ürünlerimizde Sepette Ekstra %10 İNDİRİM FIRSATI!! Tüm Ürünlerimizde Sepette Ekstra %10 İNDİRİM FIRSATI!!

Sıkça Sorulan Sorular

İade veya değişim talebinizi, web sitemizdeki "İade ve Değişim" sayfasındaki adımları izleyerek başlatabilirsiniz. Ayrıca whatsapp üzerinden bize ulaşarak da yardım alabilirsiniz.
Evet, ürününüzü teslim aldıktan sonraki 4 gün içinde iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.
İade veya değişim talebi için ürün faturasının orijinal nüshasını sunmanız gerekmektedir.
 
İade veya değişim taleplerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Not: Teslim aldığınız üründe üretim kaynaklı bir hata var ise, değişim için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.
İade işlemi sonucunda iade ücreti, bankanın belirlediği süre içinde (genellikle 2-6 hafta) hesabınıza yatırılır.
İade veya değişim talebiniz, ürünün kullanılması, tahrip edilmesi, tekrar satışa uygun olmaması gibi durumlarda reddedilebilir. 
 Özel ölçü siparişlerde kesinlikle iade veya değişim hakkı bulunmamaktadır.
İade veya değişim işlemi, ürünün iade alındıktan ve incelendikten sonra en fazla 2-6 hafta içinde tamamlanır.
İade veya değişim yapılacak ürünü, orijinal ambalajı ve etiketleri ile birlikte anlaşmalı kargomuzla hasar görmeyecek şekilde paketlemelisiniz.
Değişim işlemi kabul edildiğinde, yeni ürünün teslimat süresi ürünün stok durumuna ve bulunduğunuz bölgeye göre değişebilir.
İade veya değişim taleplerinizi, WhatsApp, e-posta veya web sitemiz üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek başlatabilirsiniz.
İade veya değişim işlemi sonrasında size kargo takip numarası sağlanır ve bu numara ile kargonun durumunu takip edebilirsiniz.
Şu an için yurtdışına satış yapılmamaktadır.
Yükleniyor...